Hakkımızda

Solmaz Alüminyum; kuruluş yılı olan 1986 yılından beri modern tesis ve makina parkuruyla, yurtdışı ve yurtiçi projelere imza atan yapı, inşaat, reklam, aydınlatma, dekorasyon ve dış cephe uygulama firmalarına fason işçilik ve malzeme satışı ile kendi alanında lider firma olmanın bilinci ve sorumluluğuyla hizmet vermektedir.

Araştırma geliştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin farklı talep ve ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında ürünler oluşturmak ve üretmektir. Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitemizi sürekli artırmaktır. Bununla birlikte, tüketicileri müşterimiz haline getirerek onlara en iyi hizmeti sunmaktır. Yaptığımız yatırımlarla da istihdam olanağı sağlayıp ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Güven
Kaliteli Hizmet
Başarılı üretim

0

Gelen Sipariş

0

Tamamlanan Sipariş

0

Bekleyen Sipariş

0

Müşteri Memnuniyeti

Ayrıcalıklarımız

Anlaşmalı tedarikçiler

Anlaşmalı olduğumuz tedarikçiler ile ihtiyacınız olan bütün ürünlere sahip olabilirsiniz.

Profesyonel Teknik Ekip

Profesyonel teknik ekibimiz ile kafanıza takılan veya çözümüne ulaşamadığınız her türlü sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

ISO 9001 Kalite Belgesi

ISO 9001 Kalite yönetim servisi ile ürünlerinizin tamamını ISO 9001’e uygun olarak üretilerek sizlere sunuluyor.

Biz sizi arayalım

08:00 – 18:00 saatleri arasında bizlere telefon numaranızı bırakarak teknik ekibimiz tarafından aranarak istediğiniz konu hakkında bilgi alabilirsiniz.